Ātra aizdevuma aprēķināšana ar procentiem

Pēdējos gados strīds ir alus dažās valstīs vairāk nekā tarifiem par ātri internetā krediti. Kritiķi ir apgalvojuši, ka aizdevēji ir jāmaksā līdz pat 700% par aizdevumu. Saprātīgs regulējums, kas aizliedz pārmērīgas procentu likmes ir vērts atbalstīt. Bet tas būtu jānorāda, ka tas viss rodas jautājums: Vai īstermiņa aizdevējiem kādreiz faktiski maksa 700% aizdevumu.

Jums varētu būt pārsteigts, uzzinot, ka atbilde ir nē, viņi nav “tas fakts, ka jautājums nav viens klients, kurš paņēmām aizdevumu no cienījamu aizdevējs kādreiz faktiski maksā 700% procentu to aizdevumiem. Tātad, kā var piekritēji nepārsniedzamo procentu likmes aizdevumiem apgalvo viņi darīja? Tas ir interesants jautājums, un vienu, kas nojumes nelielu skaidrību par to, kā procentu likmes ir iesniegts.

Vispirms pamatinformāciju par ātriem aizdevumiem. Bezmaksas aizdevumu ir īstermiņa, neliels dolāru aizdevumu. Aizņēmēji izņemt aizdevumu un piekrīt maksāt to atpakaļ uz savu nākamu kredītu, parasti 14 dienu laikā. Viņiem ir arī maksāt fiksētu maksu par aizdevuma izmantošanu. Šīs maksas var svārstīties no aizdevējiem, bet tipisks izmaksas 100 $ aizdevumu daudzās valstīs ir $ 15.

Jūs redzēsiet, ka, ja aizņēmēji maksā 15 $ par $ 100 ātru aizdevumu tie ir spēkā maksājot tikai 15% procenti. Tas ir uzskatāms par pilnīgi saprātīgu likmi. Tātad, kā kritiķi ātru aizdevumu nonāktu pie astronomijas likmi viņi minimums? Lai saņemtu tur viņiem ir jāpiemēro gada procentu likmi vai APR, uz aizdevumu, kas ražo daudz savādāk nekā to, ko pircējs faktiski maksā. Tagad tas ir diezgan liels skaits, daudz vairāk iespaidīgs, nekā pasakot jūs maksāt $ 15 par $ 100 aizdevumu.

Bet reālā problēma ar izmantojot GPL ziņā pagaidu aizdevumu neviens nekad tur īstermiņa aizdevuma, kas veselu gadu. Kreditēšanas nozares labāko praksi un valsts noteikumi vienkārši neļauj tam notikt. Reižu skaits aizņēmēji var pagarināt ātri aizdevumi ir stingri reglamentēta visās valstīs. Dažas valstis neļaus aizdevums tiks pagarināts vēl vienu reizi. Un valstīm, kam atļauju paplašinājumus, tad vairākas reizes to var izdarīt, ir ierobežots.

Tas ir iemesls, kāpēc, izmantojot skaitļus, piemēram, 700% numuru nedod precīzu priekšstatu par apstākļiem, kas dominē ātru aizdevumu nozare un šāda taktika nekalpo, lai veicinātu konstruktīvu diskusiju par to, kā paplašināt kredītu nepietiekami kopienām.