Vēlaties uzzināt vairāk par krāsniņam?

Balstoties uz to, ko jūs vēlaties, jums būs nepieciešama cita veida krāsniņas. Vairums citu transportlīdzekļu kempinga krāsnis darbosies ļoti līdzīgi, un ar labo aprūpi, tai vajadzētu būt pastāvējušas ļoti ilgu brīdi. Krāsnis nonāk dažādu veidu. Ar pareizu aprūpi, kāda plīts vajadzētu paciest uz ilgstošāku laiku. Ir daudz iemeslu, kāpēc tas ir jūsu interesēs, lai domāt par izmantojot kādu ultralight alkohola plīts, nevis parasto balto gāzes degli. Jūs varat sākt vārīties par vienu degli, jo jums ir viršanas uz cits. Šāda veida degli garantē, ka viss ir termiski apstrādāti un sagatavoti, kā tieši īpašnieks un klients to vēlas.

Protams, plīts varētu būt mazliet netīrs, bet tas nav tas, kas ir svarīgi, ja jūs esat kempings. Ja jūs mēģināt atrast visvairāk produktīvu plīts, viens ar propānu, visticamāk nav ideāls jums. Galu galā, tad Bezdūmvada gāzes plīts neprasa pieeju vent gāzes ārēji. Portatīvie butāns gāzes plītis ar iebūvētu gāzes granātas (ko sauc arī lunchbox katliem), var radīt būtiskus drošības riskus. Ģimene Kempings Krāsnis ir ideāli nometnē cooking tikai tāpēc, ka tie nodrošina augstu siltuma un masveida gatavošanas zonu. Abi šie atšķirīgām metodēm būs jāizdara divas pilnīgi dažādas krāsnis. Šķidrais kurināmais krāsnis ir arī laba iespēja backpackers.

Ja sildītājs ir iespējams palikt 1 istabā, tad sienas piestiprināms infrasarkanais sildītājs, iespējams, varētu būt izvēle Jums. Ar zonējumu, sildītāji nav nepieciešami. Papildus tam, kārbā krāsnis ir tik vienkārši izmantot. Pārliecinieties, lai izlasītu, izmantojot šo rokasgrāmatu, lai palīdzētu jums izvēlēties, lai palīdzētu jums izvēlēties, vai propāna krāsns ir par jums. Propāna plīts nav vienu vai vairākus no šiem jautājumiem. Ja vēlaties, lai šos krāsnis vēl mazāk grūti darboties jūs bieži var iegādāties automatizētu aizdedzes ierīci piešķir krāšņu. Tas ir ļoti svarīgi, lai būtu plīts ar siltuma jaudu piemērots jūsu telpas lielumu.

Ok, es domāju, es saprotu Krāsnis, tagad Pastāsti man par Krāsnis!

Ja jūs pērkat propāna powered plīts, ir skaidrs, ka degviela ir viegli nokļūt pie reģionālā āra veikalā. Strāvas dabasgāze var atrast visā vairākums Apvienotās Karalistes un piedāvā finanšu kurināmo, kas var arī izmantot ēdiena gatavošanai. Kad jums izlemt, kāda veida degvielu jūs vēlētos izmantot, tad jums būs jāizlemj, cik daudz degļi jums nepieciešams.

Jūs arī atradīsiet milzīgu plaisu, starp degļiem. Krāsns topi ir pieejami daudz dažādu veidu. Tie izturīgs, viegli izmantot krāsnis ir piemēroti, ka ļoti pirmo reizi kemperu un profesionālā nometne gatavot līdzīgi. Tagad standarta izskatu virtuvēs ir bijis apmēram gadu desmitiem. Līdz ar to var saprātīgi domāt par kempings plīts, kas var izmantot daudz dažādu veidu degvielu vai vienu, kas var strādāt ar dabas materiāliem, piemēram, koka, piemēram. Backpacking propāns krāsnis ir ātri un vienkārši lietojami, jo tie esam tik maz kustīgās daļas. Ir tomēr dažas vietas, kur parasto balto gāzes plīts veicamās labāk.

produkti